Kā atrast savam zīmolam piemērotus influencerus?

Latvijā ir vairāk nekā 525 000 Instagram lietotāju. Kā atrast tos, ar kuriem sadarboties, lai palielinātu savus pārdošanas apjomus un spēcinātu sava zīmola tēlu?

Šajā bloga ierakstā mēs Tev piedāvājam pārskatu par to, kā atrast un identificēt zīmolu veidotājus, kā uzsākt komunikāciju ar viņiem, ko atcerēties un ko noteikti nekad nedarīt! 👇🏼

     1. Kā atrast savam zīmolam piemērotus influencerus?

     2. Kam pievērst uzmanību, izvēloties influencerus?

     3. Kā uzsākt komunikāciju ar influenceriem?

     4. Kā novērtēt izveidoto saturu?

1. Kā atrast savam zīmolam piemērotus influencerus?

Tu noteikti vēlies atrast influencerus, kas tiešām vēlas sadarboties ar Tavu zīmolu – ideālā gadījumā tos, kuri jau izmanto Tava zīmola produktus un ir gatavi tos ieteikt saviem sekotājiem.

Tāpēc mēs iesakām sākt pārskatīt sava zīmola sociālo mediju kanālus. Iespējams kāds satura veidotājs, kurš jau ir ieteicis zīmola produktus saviem sekotājiem, regulāri ir rādījis Tavus produktus savos storijos vai atzīmējis tos savos ierakstos?

Ja Tev izdodas atrast kādu kvēlu fanu, turi viņu cieši un nelaid vaļā! Laba tradīcija ir uz viņu ierakstiem atbildēt ar ❤️ vai komentāru. Ja Tu vēlies nodibināt īpaši siltas attiecības, piepildi kasti ar saviem produktiem un nosūti to viņam vai izveido kādu citu jauku pārsteigumu – pastāv liela iespējamība, ka viņi priecāsies ar dāvanu padalīties arī savos sociālajos tīklos!

Protams, Tev vajadzētu pārbaudīt haštagus, kas saistīti ar Tavu zīmolu un tā nozari. Dažreiz Tu arī vari iegūt idejas no konkurentu kontiem. Noteikti nav vērts censties pārspēt citu zīmolu kampaņu idejas vai influencerus – taču Tu vari no viņiem iedvesmoties, atrast jaunus klientus un uzsākt sarunu ar cilvēkiem, kas ir ieinteresēti Tavā nozarē.

 

Manuāli atrast piemērotus influencerus ir sarežģīts un laikietilpīgs process – kad mēs uzsākām Promoty darbību, mums bija nepieciešamas vairāk nekā 40 stundas, lai atrastu 100 piemērotus satura veidotājus. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc mēs izveidojām Promoty! 😛 Promoty platformā Tu vari izveidot kampaņu minūšu laikā, un piemērotie influenceri paši tai pieteiksies (lasi vairāk: Kā darbojas Promoty?).

2. Kam pievērst uzmanību, izvēloties influencerus?

2.1. Viņu stāsti un vērtības

Patiesībā Tu nevari izvēlēties influenceri, balstoties tikai uz viņa statistikas datiem – sākumā zīmola pārstāvim joprojām ir jāatver influencera profils un jāpieņem lēmums, balstoties uz viņa saturu un to, vai konkrētais influenceris ir piemērots zīmolam.

Tā kā daudzi satura veidotāji savos sociālajos tīklos runā par dažādiem savas dzīves aspektiem, nevar teikt, ka produktu kampaņā vajadzētu iekļaut tikai specifisku produktu influencerus. Drīzāk ir vērts ienirt dziļāk esošajos ierakstos: piemēram, ja satura veidotājs iepriekš jau ir uzsvēris tīras pārtikas nozīmi vai padalījies ar videi draudzīgiem dzīvesstila padomiem, viņš, visticamāk, labi iederēsies eko produktu kampaņā.

Šeit ir daži jautājumi, kurus Tu vari sev uzdot, meklējot piemērotākos influencerus:

 • Vai influenceris iepriekš ir pieskāries tēmām, kas ir svarīgas zīmolam?

 • Kādu dzīvesstilu viņš atbalsta?

 • Kādas vērtības izceļas viņa ierakstos?

 • Vai šāds cilvēks iederētos zīmola tēlā?

Promoty platformas lietotāji, piesakoties kampaņai, izveido nelielu ziņojumu, paskaidrojot to, kāpēc viņi vēlas piedalīties konkrētajā kampaņā – tas bieži vien jau uzreiz parāda to, cik labi cilvēks tajā iederētos.

 

2.2 Satura kvalitāte

Attēlu kvalitāte galvenokārt ir atkarīga no tā, vai zīmols vēlas, lai influencera izveidotais ieraksts būtu redzams tikai viņa personīgajā profilā vai zīmols vēlas vēlāk izmantot izveidotos vizuālos materiālos arī savos kanālos.

Lielākajai daļai influenceru ir labi nostiprināts vizuālais stils. Piemēram, ja visi iepriekšējie influencera attēli ir uzņemti ar telefonu, ir tumši un nedaudz graudaini, Tev nevajadzētu gaidīt, ka Tavi sadarbības ieraksti ar viņu tiks izveidoti gaišās krāsās un ļoti labā kvalitātē. Ja zīmols sagaida konkrēta stila attēlus kampaņas ietvaros, to vajadzētu pieminēt kampaņas aprakstā.

katriinhu - Promoty - influenceru mārketinga platforma
2.3 Iepriekšējās sadarbības

Mēs noteikti iesakām apskatīt influencera iepriekšējos sadarbības ierakstus – vai tie ir personīgi, autentiski un emocionāli? Vai komentāri, kas atrodami zem sadarbības ierakstiem, ir patiesi un ir redzams, ka cilvēka sekotāji ir ieinteresēti, vai arī tie ir drīzāk negatīvi?

Jo mazāk sadarbības ierakstu ir atrodami satura veidotāja profilā, jo uzmanīgāk viņi, visticamāk, izvēlas savas sadarbības, un Tu no viņiem vari sagaidīt autentiskāku saturu.

Tāpat ir vērts pārliecināties, ka influenceris iepriekš nav sadarbojies ar konkurējošajiem zīmoliem. Šajā gadījumā konkrētais satura veidotājs var nebūt laba izvēle, jo divu konkurējošu zīmolu izmantošana un reklamēšana rada iespaidu, ka influenceris nav patiess un godīgs, un sadarbojas ar zīmoliem tikai tāpēc, lai saņemtu samaksu.

2.4 Instagram statistika

Sekotāju skaits noteikti nav vissvarīgākais rādītājs, uz kuru skatīties, izvēloties influenceri.

Piemēram, sekotāju skaits neparāda to, cik daudz cilvēku redz konkrētā cilvēka ierakstus – tam ir domāts sasniedzamības rādītājs (reach). Lai uzzinātu influencera sasniedzamību, Tev jāizmanto influenceru mārketinga platforma, kurā šāds rādītājs ir pieejams, vai arī jālūdz cilvēkam atsūtīt ekrānšāviņus ar statistiku no iepriekšējiem ierakstiem.

Viens no vissvarīgākajiem rādītājiem, kas palīdz izmērīt influencera kvalitāti, ir iesaistes rādītājs (engagement rate): influencera sekotāju procentuālā daļa, kam patīk, kas komentē un saglabā viņa ierakstus. Augsts iesaistes rādītājs norāda uz to, ka influencera sekotāji ir patiesi ieinteresēti viņa ierakstos, un influenceris arī aktīvi komunicē ar saviem sekotājiem. Tajā pašā laikā – jo lielāks ir satura veidotāja sekotāju skaits, jo zemāks parasti ir iesaistes rādītājs, tāpēc 3-5% augsts iesaistes rādītājs lielajiem influenceriem ir diezgan normāls rādītājs.

Šī iemesla dēļ mēs esam izveidojuši Promoty Cost Per Engagement (CPE; maksa par iesaisti) kā kampaņas veiksmes rādītāju. Lielākajai daļai kampaņu Latvijas tirgū šis rādītājs svārstās starp 0.05€ un 0.10€, un bieži vien ir pat zemāks giveaway un ļoti pievilcīgu kampaņu gadījumos.

k.zarane - Katrīna Zarāne x PARFOIS "Giveaway kopā ar Parfois"
2.5. Sekotāju kvalitāte

Kā zināt, vai influencera sekotāji viņu ir atraduši organiskā veidā vai arī tikuši nopirkti? Visvienkāršākā lieta, ko Tu vari izdarīt, ir atvērt sarakstu ar influencera sekotājiem – ja Tu jau uzreiz pamani tukšus profilus ar dīvainiem ārzemju vārdiem, tas ir aizdomīgi. Tāpat vari apskatīt arī komentārus pie influencera ierakstiem un redzēt, vai tie ir patiesi un sirsnīgi vai arī robotiski komentāri no tēmas “Foršs ieraksts, apskati manus ierakstus”.

Pirkto sekotāju identificēšana ir viena no lietām, kam mēs pievēršam lielu uzmanību Promoty platformā. Pašlaik Promoty algoritms zināmā mērā jau ir spējīgs atklāt viltus sekotājus, pie attiecīgo satura veidotāju profiliem platformā pievienojot sarkanu izsaukuma zīmi. Šogad mēs plānojam izlaist jaunus rīkus, kas spēs atklāt viltus sekotājus, botus, iesaistes grupu izmantošanu un citas aizdomīgas aktivitātes.

Ja Tu vēlies iegūt labu pārskatu par influencera sekotāju demogrāfiskajiem rādītājiem (atrašanās vieta, vecums, dzimums), Tu vari izmantot Demographics skatu Promoty platformā: tur Tu vari redzēt influencera sekotāju sadalījumu pa valstīm, pilsētām, vecumiem un dzimumiem. Ja Tu neizmanto Promoty, Tu vari palūgt influenceri atsūtīt Tev ekrānšāviņu no viņa Instagram profila sadaļas Audience.

Instagram statistika - Audience cilne

Ja Tavs mērķis ir vietējā auditorija, influencera vietējo sekotāju proporcijai vajadzētu būt vienam no svarīgākajiem rādītājiem. Piemēram, diviem influenceriem ar vienādu sekotāju skaitu var būt atšķirīgs vietējo sekotāju skaits, kā rezultātā viņi var sniegt pilnīgi atšķirīgus rezultātus.

3. Kā uzsākt komunikāciju ar influenceri?

Vieglākais veids, kā uzsākt komunikāciju ar Instagram influenceri, ir uzrakstīt viņam Instagram platformā. Ja nosūtītā ziņa nokļūst sadaļā Message Requests, Tu vari pieklājīgi par to pabridināt pašu influenceri, ievietojot komentāru zem kāda no viņa ierakstiem.

Tavs sākotnējais kontakts ar satura veidotāju noteiks to, vai viņš vispār būs ieinteresēts sadarboties ar Tevi. Tāpēc pirmās ziņas saturam ir jābūt rūpīgi pārdomātam.

Pirmā ziņa var būt īsa un labi personalizēta, aprakstot to, kas Tavā zīmolā ir īpašs, kāds ir kampaņas mērķis un kāpēc konkrētais influenceris iederētos zīmola modelī. Pirmās vēstules mērķis ir redzēt, vai influencerim vispār ir kāda interese sadarboties ar Tavu zīmolu.

🚫 Nekad nesūti copy-paste tekstu satura veidotājiem un neizmanto botus, lai izplatītu ziņas. Satura veidotāji komunicē savā starpā, un šādas lietas parasti nāk gaismā. Tā vietā mēs iesakām katram influencerim nosūtīt personalizētu ziņu, radot izjūtu, ka Tu tiešām vēlies ar viņu sadarboties.

🚫 Neesi uzmācīgs – tas ir neprofesionāli un rada sliktu iespaidu par Tevi un zīmolu. Esi draudzīgs un pieklājīgs pat tad, ja influenceris noraida Tavu piedāvājumu – šādā veidā Tu saglabāsi profesionalitāti, un influenceris jutīs, ka Tu tiešām esi ieinteresēts ar viņu sadarboties.

 

4. Kā saprast, vai izveidotais saturs ir labs?

Kopumā saturu var izvērtēt, balstoties uz trīs aspektiem: ieraksta vizuālajiem materiāliem, apraksta un statistikas.

4.1. Vizuālie materiāli

Bieži vien influenceru mārketinga platformu priekšrocība (vismaz Promoty) ir tāda, ka influenceri var saņemt atsauksmes pirms ieraksta ievietošanas savā sociālajā tīklā. Ja kampaņas aprakstā tika iekļautas speciālas prasības attiecībā uz vizuālo noformējumu – piemēram, produktam ir jābūt redzamam attēlā, pašam influencerim ir jābūt redzamam attēlā, attēlam vajadzētu būt gaišos toņos utt. -, izveidotajam saturam tām ir jāatbilst. Ja tā nav, zīmola pārstāvim ir tiesības pieprasīt veikt izmaiņas.

Kaut gan šīm lietām vajadzētu būt izceltām kampaņas aprakstā, dažreiz šādi aspekti tiek piemirsti un netiek pieminēti kampaņas aprakstā. Tādā situācijā ir svarīgi, ka abas puses saglabā profesionalitāti un vienojas par risinājumu, kas der abām pusēm.

Kāds ir labs vizuālais materiāls? Striku noteikumu nav. 🙂 Daudzi zīmolu pārstāvji dod priekšroku attēliem, kuros viņu produkts konkrētajā brīdī tiek izmantots vai ir redzams dabiskā vidē, nevis vienkāršām “es un produkts” tipa bildēm. Vēl viens aspekts ir tāds, ka fotogrāfijas ar cilvēka seju izraisa vairāk emociju un tādejādi arī sniedz labākus rezultātus.

4.2. Ieraksta apraksts

Vēl grūtāk ir noteikt specifiskas prasības ieraksta aprakstam – lielākajā daļā gadījumu mēs iesakām pievienot pēc iespējams vairāk personīgo emociju un izveidot stāstu, taču dažreiz labi strādā arī specifiski mārketinga vēstījumi. Šeit galvenais ir tas, lai zīmols zinātu, ko tas vēlas pateikt ar kampaņas palīdzību (vai tā ir specifiska zīmola asociācija, ko tas vēlas izveidot, vai vienkārši nodot specifisku kampaņas vēstījumu) un spētu to izstāstīt influenceriem savā kampaņas aprakstā.

nikooola6 - Nikola Šakale - Sumilayi x Promoty
4.3. Statistika

Tiklīdz ieraksts ir apstiprināts un ievietots sociālajos tīklos, to var novērtēt, pamatojoties uz konkrētiem rādītājiem: patīk, komentāru un ieraksta saglabāšanas reižu skaitu, sasniedzamību un maksu par iesaisti. Promoty platformā mēs izmantojam arī tādu rādītāju kā sniegums (performance), kas salīdzina konkrētā ieraksta rezultātus ar vidējiem influencera ierakstu rezultātiem – tas parāda to, cik atbilstoši konkrētā influencera sekotāji ir zīmolam.

Lai apkopotu statistiku, Tu vari vēlreiz lūgt influenceri atsūtīt Tev ekrānšāviņus, izmantot influenceru mārketinga platformu vai izmantot Paid Partnership iezīmi Instagram platformā. Vairāk par to, kā izmērīt influenceru mārketinga rezultātus, mēs esam aprakstījuši šajā bloga ierakstā!

Kad sadarbība ir beigusies, Tu vari sazināties ar influenceri un noskaidrot, kāda bija viņa pieredze ar kampaņu. Pirmkārt, tas palīdz veidot uzticamas attiecības; otrkārt, gan zīmola pārstāvis, gan influenceris var iegūt nākamajām sadarbībām noderīgus padomus.

Promoty influenceru kampaņas statistika

Kā parādīja šis ieraksts, atrast influencerus ir daudz vieglāk, izmantojot tādas platformas kā Promoty. Promoty izmantošana nesatur nekādu risku – ja zīmols neatrod sev piemērotus satura veidotājus vai izvēlētie satura veidotāji neizveido pietiekami labus ierakstus, zīmolam kampaņa neizmaksā ne centu. Sāc šeit! 👇🏼

Piemēram, Latviešu influencerim ar 10 tūkstošiem sekotāju un 5% iesaistes līmeni būs 500 aktīvi sekotāji, līdz ar to ieraksta cena būs ap 100 € -  bet protams, šo arī nosaka satura kvalitāte, sadarbību biežums un citi faktori. Vērts paturēt prātā, ka cenas dažādās valstīs atšķiras, kad tiek veidotas starptautiskas sadarbības, vērts pievērst uzmanību vietējam cenu līmenim attiecīgajā valstī.

influenceru kampaņas izmaksas Promoty

Atlīdzība ar produktiem vai pakalpojumiem jeb barteris

Produkta kampaņas, kur influencerim tiek atlīdzināts ar produktiem vai servisiem, e-veikala kredītiem vai dāvanu karti/grozu ir īpaši veiksmīgas, jo prasa mazāku ieguldījumu un nodrošina labāku atdevi (ROI) vairumā gadījumu.

Otrkārt, produkta kampaņas piesaista influencerus, kuriem patiešām interesē zīmola produkti un iespējams tos jau izmanto savā ikdienā, līdz ar to priecājas tos ieteikt saviem sekotājiem - šādas sadarbības rezultējas godīgā un autentiskā saturā, kurš nodrošina labus rezultātus.

Piemēram, viena no veiksmīgām Promoty kampaņām ir Sutu's influenceru kampaņa, kuras ietvaros influenceriem tika atlīdzināts ar bambusa salmiņiem. Lai arī šis produkts ir ar salīdzinoši zemu cenu, vairāk, kā 400 satura veidotāji kampaņai pieteicās, tai skaitā influenceri ar 100 tūkstošu sekotāju - viņu vērtības sakrita ar ideju, ka jāatbrīvojas no plastmasas salmiņiem, lai palīdzētu ar vides piesārņojumu. Bieži vien Tava zīmola vērtības var uzrunāt influenceri vairāk kā naudiska atlīdzība!

Sutu bambusa salmiņi Promoty influenceru mārketinga kampaņa

Kad jāpieņem lēmums par atlīdzības veidu influencerim, padomā par to, kāda ir tavu produktu vai pakalpojumu vērtība un kā tā atbilst influenceriem, kurus iztēlojies savai kampaņai. Piemēram, ja vēlies galvenokārt strādāt ar mikro-influenceriem ar 1 000 - 5 000  sekotāju, veiksmīgai kampaņai produkta vērtībai jābūt no 10 - 50 eiro. Ja produkta vērtība ir zemāka, tad vērts apsvērt naudas kampaņu.

Balstoties uz mūsu pieredzi Promoty, varam teikt, ka kampaņas, kuras piedāvā zemas vērtības produktus (zem 10 eiro), visticamāk, nebūs veiksmīgas, jo kvalitatīvs influenceru darbs būtu vērts vairāk.

9. Kā mērīt influenceru mārketinga rezultātus?

Pēdējais un arī svarīgākais solis jebkurai influenceru mārketinga kampaņai ir tās analīze un rezultātu noteikšana: tas palīdzēs gan noteikt, cik kampaņa bijusi veiksmīga, gan arī to, kuri satura veidotāji ienesa labākus rezultātus kā arī kādus influencerus izvēlēties un kādu budžetu noteikti nākamajai kampaņai.

Influenceru mārketinga kampaņas rezultātu mērīšana pirmkārt atkarīga no kampaņas mērķa: ja mērķis bija iegūt zīmola atpazīstamību, tad galvenokārt jāpievērš sasniedzamības rādītājiem (reach, impresijas). Taču, ja mērķis bija veidot zīmola imidžu, tad būtu jāfokusējas uz iesaistes rādītājiem: like un komentāru daudzumu un kvalitāti, iesaistes rādītāju, jaunu sekotāju pieplūdumu utt.

Visgrūtāk ir izmērīt influenceru mārketinga ietekmi uz pārdošanu - par šo influenceru mārketings bieži tiek kritizēts. Vairumā gadījumu tiek izmantota viena no šīm divām opcijām:

a) Izsekojamas saites, kuras influenceris var pievienot savā profilā vai “story”, izmantojot “swipe up” funkciju. Google Analytics zīmols var redzēt, cik daudz apmeklējumu nācis no influencera saites, vai veikti pirkumi un cik lieli.

b) Personīgie atlaižu kodi ļaus noteikt precīzi, cik daudz pirkumu katrs influenceris ienesis. Tā kā atlaižu kodi ir interesanti arī pašam influencerim un sekotājiem, šī ir abpusēji izdevīga sadarbība. Kā arī tas palīdz precīzāk izvērtēt rezultātu, jo iespējams sekotājs neieies e-veikalā caur konkrēto saiti, taču atlaižu kodu izmantos jebkurā gadījumā.

atlaižu kodi influenceru mārketings Promoty

Pēc pirmajiem sadarbību ierakstiem, turpinās nepārtraukta rezultātu izvērtēšana, kur vari izvērtēt ar kuriem influenceriem turpināt sadarbības ilgtermiņā un kuriem tomēr nē. Jāpatur prātā, ka pirmais ieraksts ne vienmēr var nest labākos rezultātus: patērētājiem nepieciešamai vidēji 7-8 saskarsmes punkti ar zīmolu, pirms tiek veikts lēmums par pirkumu, līdz ar to ir vērts pamērīt rezultātus ilgtermiņā.

Ar rezultātiem vajadzētu dalīties arī ar influenceriem, kuri piedalījās kampaņā. Diemžēl, zīmoli bieži vien to nedara: piemēram, Igauņu satura veidotāja Anni Rahula, atzīst, ka tikai 1/20 sadarbības partneriem ir dalījies ar viņu kampaņas rezultātos. “Pat tad, kad man ir bijis personalizēts atlaižu kods, pēc kura ļoti precīzi var noteikt rezultātus, rezultātus nesaņēmu”, saka Anni. “Saņemt atgriezenisko saiti ir ļoti svarīgi, lai nākotnē attīstītos kā satura veidotājs.”

Ja vēlies kampaņas statistiku vienuviet (reach, patīk, komentārus), iesakām pamēģināt Promoty influenceru mārketinga platformu, jo tas tiešām ir vērtīgi un pārskatāmi!

Promoty influenceru kampaņas rezultāti OPI

10. Influenceru mārketinga juridiskie aspekti

Tā kā gan influenceru, gan sociālo mediju mārketings ir relatīvi jaunas jomas, ir aktuāli dažādi ētiskie un normatīvie jautājumi.

Lai patērētājiem tiktu sniegta patiesa un skaidra informācija par publikāciju, par kuru influenceris saņēmis materiāla rakstura labumu (samaksu, dāvanu u.tml.), balstoties uz spēkā esošo komercprakses regulējumu, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir sagatavojis šādus ieteikumus:

 • Ierakstā jāiekļauj nepārprotama norāde par komerciālu sadarbību – tas var būt ieraksta tekstā vai pievienojot atbilstošus tēmturus (hashtags)
 • Jālieto kāds no šādiem tēmturiem: #apmaksats, #apmaksatareklama, #paidpartnership, #reklama, #sponsorets
 • Ierakstā vai tēmturos skaidri jānorāda arī sadarbības, reklāmas apmaksātāja vai dāvanas sniedzēja nosaukums

Īstenojot mārketinga pasākumus sociālo tīklu vidē gan reklāmas devējiem, gan satura veidotājiem ir pienākums ievērot normatīvo aktu prasības. Viens no svarīgākajiem tiesību aktiem šajā jomā ir Negodīgas komercprakses aizlieguma likums. Vienlaikus Reklāmas devējiem un Satura veidotājiem jārēķinās ar Reklāmas likuma un citām reklāmas jomas speciālo tiesību aktu prasībām. Tai skaitā svarīgi ir ņemt vērā:

 • tabakas izstrādājumu un citu  smēķēšanas produktu reklāmas aizliegumu;
 • alkoholisko dzērienu reklāmas prasības un ierobežojumus;
 • enerģijas dzērienu reklāmas prasības un ierobežojumus;
 • uztura bagātinātāju reklāmas prasības.

Īpaša uzmanība ir jāpievērš gadījumiem, kas saistīti ar bērniem adresētu reklāmu. Tāpat, sniedzot apgalvojumus par Produktu īpašībām, Reklāmas devējiem un Satura veidotājiem ir jāspēj pierādīt izmantoto apgalvojumu patiesību.

Kā var noprast pēc šī ieraksta influenceru mārketinga platforma kā Promoty atvieglo sadarbību veidošanu: tā palīdz gan ātrāk atrast influencerus, dod pārskatu par influenceru statistiku un datiem, samazina nepieciešamību pēc līgumiem, vienkāršo maksājumus un produktu sūtīšanu.

Turklāt, kampaņas izveide Promoty ir bez maksas, un Tu maksāsi tikai par saturu, kuru esi akceptējis. Bez influenceriem no Latvijas, Tu vari sadarboties arī ar Igauņu, Lietuviešu, Somu, Dāņu, Zviedru, Norvēģu un Nīderlandes influenceriem. Droši sāc te! 👇🏼

More on the topic