Kā atrast TikTok influencerus?

Ja Jūsu zīmola mērķauditorija lieto TikTok platformu, tad Jūsu zīmolam noteikti jābūt reprezentētam TikTok platformā. Bieži vien, strādājot ar TikTok influenceriem, reklāma ir daudz efektīvākā nekā pašam veidot zīmola atpazīstamību no nulles. Šeit ir mūsu ieteikumi, kā atrast TikTok influencerus un kā TikTok influenceri var palīdzēt Tavam zīmolam.

👇🏼 Droši turpini lasīt, vai dodies uz sev interesējošo jautājumu:

1. Atrast TikTok influencerus manuāli TikTok platformā

2. Izmantot TikTok influenceru meklēšanas rīku

3. Populārākie TikTok influenceri Latvijā

4. Apskatīties influenceru TikTok profilu

   Kā atrast TikTok influencerus?

   Pastāv vairāk kā 1 biljons aktīvu TikTok platformas lietotāju visā pasaulē. Kā atrast īsto influenceri, kas palīdzēs Jūsu zīmolam veiksmīgā reklāmā?

   TikTok platformas lietotāju skaits

   1. Atrast TikTok influencerus manuāli TikTok platformā

   Pirmkārt, Tu vari tos atrast manuāli. Lai to izdarītu, protams, Tev vajag TikTok profilu. Mēs rekomendējam taisīt “brand account”, lai varētu veidot sadarbības ar influenceriem un lai tie varētu Tevi “ietagot” video/ierakstā.

   1.1. Atrast influencerus caur tēmturiem, atslēgas vārdiem un atrašanās vietas

   TikTok meklēšanas funkcijā Tu vari rakstīt visu, kas nāk prātā: atslēgas vārdus, atrašanās vietu, kur velētos, lai influenceris atrodas. Datorā Tu varēsi redzēt top saturu, profilus un video. Telefonā Tu arī varēsi meklēt dziesmas, tēmturus un redzēt LIVE video. Tāpēc mēs rekomendējam izmantot telefona aplikāciju, kad meklēsiet influencerus manuāli, papildus tam, tur varēs uzstādīt “filtru” pēc kura influenceri tiks atlasīti.

   Ja tu meklē Instagram platformas influencerus, tad uzspied “Users” galvenajā lapā un iestati profilus no 1,000, 10,000 vai 100,000 sekotājiem. Papildus, Tu vari atlasīt “verified” jeb verificētos profilus, lai redzētu slavenības un internacionālos uzņēmumus.

   Kā atrast TikTok influencerus Promoty

   1.2. Apskaties, vai izvēlētie influenceri ir aktīvi TikTok platformā

   Ja Tu strādā ar influenceriem Instagram, Youtube platformā vai kādā citā, pārbaudi, vai tie arī ir aktīvi TikTok platformā, pastāv ļoti liela iespēja, ka jā!

   1.3. Algoritmi zinās, ko Tev vajag

   “For you page” Tu vari redzēt tiktokus, kur algoritms uzskata, ka tie ir īstie satura veidotāji, kuri būtu piemēroti tava uzņēmuma vai pordukta reklamēšanai. Jo lielāka būs interakcija ar TikTok platformu, jo algoritmam būs lielāka skaidrība, ko tieši Tu vēlies redzēt un kādos profilos Tu esi ieinteresēts – šis ir veids, lai redzētu satura veidotājus pēc iespējas vairāk, kuri parādīsies ieteiktajos.

   Galvenajā lapā arī varēs redzēt ieteiktos tiktokus, kurus Tu būsi skatījies visvairāk (tiks piemeklēti līdzīgi profili), kam Tu seko un kur TikTok satura veidotāji atrodas. Pārliecinies, ka esi apskatījies visus profilus, pirms pieņem lēmumu!

   2. Izmanto TikTok influenceru meklēšanas rīku

   Promoty ir datubāze ar visiem TikTok un Instagram platformas satura veidotājiem. Izmantojot “filtrus” jeb atlasīšanas funkciju, Tu vari meklēt TikTok influencerus pēc to auditorijas, interesēm, atrašanās vietas un citiem parametriem. Izmantojot šo, Tu varēsi atrast influencerus daudz precīzāk!

   Promoty TikTok influenceru meklētājs

   Mūsu influenceru meklēšanas funkcijā, Tu papildus vari pievienot filtrus influenceru auditorijai, tad būs iespēja sasniegt vēl precīzāku mērķauditoriju.

   Apskatīsim, kā šī funkcija strādā  👇🏼

    ▸ Atrast TikTok influencerus pēc sekotājiem

   Ar meklēšanas funkciju, Tu vari uzstādīt cik lielus vai mazus profilus Tu vēlies redzēt rezultātā. Bet atceries – sekotāju skaits nav pats svarīgākais kritērijs! Saskaņota vīzija ar auditoriju ir daudz svarīgāka.

   Meklē influencerus pēc lokācijas, sekotāju skaita vai lapas skatījumiem

   Paturi prātā, ka sekotāju skaits ne vienmēr atbilst skatījumiem TikTok video. Diemžēl ir arī iespēja sekotājus “nopirkt”, lai profils izskatītos daudz lielāks. Tāpēc mums ir funkcija, ka TikTok profilus vari meklēt pēc profila un video skatījumiem!

   Tāpēc, ja vēlies pārliecināties, ka TikTok profils ir ar īstiem sekotājiem, Tev jāizmēģina “Views filter” jeb skatījumu filtrs, kurš parādīs atbilstošos profilus!

   ▸ Atrodi TikTok influencerus pēc atrašanās vietas

   Ja Tu vēlies sadarboties ar influenceri, kur produktu vai pakalpojumu var saņemt tikai konkrētā vietā, tad influenceru atrašanās vieta Tev noteikti ir svarīga! Ieraksti valsti vai pilsētu, lai redzētu, cik daudz profili atbilst Tavām vēlmēm atrašanās vietas filtrā.

   P.S.! Pirms uzstādi influencera atrašanās vietu, apskaties – iespējams, ka auditorijas atrašanās vieta ir daudz svarīgāka nekā influencera!

   ▸ Atrodi TikTok influencerus pēc “engagement” parametra

   Jo augstāks ir profila “engagement rate” jeb iesaistīšanās līmeni, jo vairāk lietotājs “sadarbojas” ar auditoriju un, jo vairāk auditorija iesaistās lietotāja profilā. Ja Tu vēlies izmantot šo filtru, paturi prātā, ka jo vairāk influencerim ir sekotāji, jo zemāks iesaistīšanās līmenis.

   ▸ Atrodi Tiktok influencerus pēc sekotāju demogrāfijas

   Ja Tev ir skaidra vīzija, kas ir Tava mērķauditorija produktam, tad Tev būtu jāizmēģina auditorijas filtra opcija. Tas ir vieglākais ceļš, kā atrast TikTok influencerus, kuru auditorija potenciāli varētu būt ieinteresēta.

   Promoty var arī meklēt TikTok influencerus, balstoties uz auditorijas demogrāfijas – uzstādi filtrus auditorijai – vidējais vecums, dzimums, atrašanās vieta vai valodas.

   Meklē TikTok influencerus pēc demogrāfijas Promoty

   3. Latvijas TikTok influenceri, kuriem seko visvairāk

   Balstoties uz mūsu datubāzi, šie ir 10 Latvijas TikTokeri, kuriem seko visvairāk!

   Populārākie TikTok influenceri Latvijā

   4. Apskaties TikTok influencera auditorijas profilu

   Meklēšanas rezultātos noklikšķinot uz konta, Tu vari redzēt detalizētu ziņojumu par viņu TikTok kontu — skaitļus, kurus neredzi TikTok! Varēs redzēt vidējos skatījumus, iesaistīšanās līmeni un profilus, kuri ir līdzīgi influencera populārākajiem ierakstiem/ video.

   TikTok influenceru statistika

   Papildus, Tu vari apskatīties auditorijas demogrāfiju – valstis, kur visvairāk atrodas sekotāji, vidējo auditorijas vecumu un arī dzimumu statistiku.

   TikTok influenceru demogrāfija

   Tu arī vari atrast ievērojamākos sekotājus un profilus, kuri auditorija ir līdzīga – tiklīdz esi atradis savam zīmolam ideāli piemērotu influenceri, šī funkcija ļauj ļoti viegli atrast vairāk potenciālo sadarbības partneri.

   TikTok influenceru ievērojami sekotāji Promoty

   📌 Kopsavilkums – kā atrast TikTok influencerus

   Viens veids ir meklēt TikTok influencerus manuāli TikTok platformā pēc tēmturiem un atslēgas vārdiem, bet šis ir visai laikietilpīgs process.

   Tā vietā, mēs ieteiktu izmantot TikTok influenceru meklēšanas rīkuPromoty! Promoty ir globāla datu bāze ar TikTok un Instagram influenceriem, kurus vari meklēt pēc to interesēm, sekotāju demogrāfijas un citiem kritērijiem. Turklāt, Tev būs pieejamas detalizētas profilu atskaites katram influencerim, kas palīdzēs atrast zīmolam vispiemērotākos influencerus.

   Vairāk par šo tēmu: