Liels Tev paldies!

Tavs viedoklis mums ir ļoti nozīmīgs! ♡

Kā tas
strādā

Atrodi savas mīļākās kampaņas

Iečeko pieejamās kampaņas un izvēlies tās, kuras Tev patīk vislabāk.

Piesakoties kampaņai Tu vari aprakstīt kāpēc Tu  ♡ mīli šo zīmolu vai kādu saturu Tu vēlēos izveidot.

Uzstādi pats savus noteikumus

Ja zīmols piekrīt ar Tevi sadarboties, Tu vari vienoties par noteikumiem: kāds saturs nepieciešams un ko Tu saņem pretī.

Iesniedz saturu caur Promoty

Pirms likšanas Instagram, augšupielādē saturu Promoty. Kad zīmols to apstiprinās, Tu varēsi to publicēt Instagram.

Saņem samaksu par savu saturu!

Kad posts būs publicēts noteiktajā termiņā, Tu saņemsi atlīdzību par ko bijāt vienojušies.

Daži zīmoli
ar kuriem iespējams sadarboties

Ko saka
influenceri

“Promoty es izmantoju lielākoties, jo man ir iespēja pieteikties tām kampaņām, kuras man interesē, nevis katru mēnesi gaidīt jaunas vēstules varbūt būs kaut kas interesants.

 

Platformā viss uzreiz ir detalizēti norādīts, ko no tevis sagaida un ko saņemsi pretī, tas nozīmē, ka ietaupu gan laiku sev (nejautājot 10 e-pastos paskaidrojumus), gan arī kampaņas pasūtītājam. Protams, tā ir arī lieliska iespēja piepelnīties.

 

Neteikšu, ka viegla, jo tā nav, bet interesanta iespēja!”

.

Katrīna Zarāne

@k.zarane

“Esmu ļoti pateicīga Promoty.lv par palīdzību šajā interesantajā influenceru pasaulē, jo, sākot savu radošo dzīvi Instagramā, sapratu, cik grūti tas ir, ja nav palīdzīga roka pretī. Pateicoties Promoty.lv, šo procesu var padarīt daudz vienkāršāku un patīkamāku.

 

Tādēļ, ja Tevi interesē sadarbība ar uzņēmumiem, satura veidošana profesionālā līmenī, tad šī platforma ir domāta Tev. Žēl, ka Latvijā tā izveidojās tikai pagājušajā gadā, bija pašai jāsaprot, kā uzsākt un veidot sarunas ar uzņēmumiem. Tagad Tev tiek dota superīga iespēja, izmanto to!”

.

Marita Dinsberga

@marit.dinsberg

“Kopš esmu reģistrējusies Promoty, man ir izdevies realizēt vairākas ļoti skaistas sadarbības ar dažiem man ļoti mīļiem brendiem, kas, iespējams, citādāk nebūtu sanācis.

 

Viens no platformas Promoty lielākajiem plusiem, manuprāt, ir iespēja apskatīt savu Instagram profilu no “beksteidža”. Savā Promoty kontā Tu vari redzēt, cik “like” un komentārus vidēji saņem Tavi ieraksti Instgram, cik lielu auditoriju ar saviem ierakstiem esi sasniedzis mēneša griezumā un pat to, cik strauji pēdējo nedēlu laikā ir audzis Tavs sekotāju skaits.

 

Promoty lietot ir ērti un patīkami. Ik pēc pāris dienām savā profilā jau redzu jaunus sadarbību piedāvājumus – atliek izvēlēties īsto un ķerties pie man patīkamākās daļas – radošu fotogrāfiju izveides, lai ar tām varu iedvesmot citus Instagram lietotājus!”

.

Sintija Dzerkale,

@sinnchh

Piesakies bez maksas:

© 2021 Promoty Marketing OÜ. All rights reserved.