Promoty piekļuve influenceru kontiem

Sakarā ar izmaiņām Instagram platformā, Promoty turpmāk piekļūs Tava statistikai, izmantojot Instagram Graph API by Facebook, nevis Login with Instagram pogu kā līdz šim. Lai atļautu Promoty iegūt Tavu statistiku par platformā veiktajām sadarbībām, Tev nepieciešams savienot savu Instagram biznesa vai satura veidotāja profilu ar Tevis pārvaldītu Facebook lapu. Norādījumus, kā savienot savu kontu ar Promoty, iespējams redzēt šeit.

Savienojot savu kontu, Promoty pieprasa atļaujas, lai varētu iegūt 1) statistiku par Taviem ierakstiem un 2) statistiku par Taviem sekotājiem (vecums, dzimums, valsts un pilsēta).

Lūdzu ņem vērā to, ka Promoty NEVAR pārvaldīt Tavu lapu, lasīt Tavas ziņas vai veikt ierakstus – neskatoties uz maldinošo nosaukumu, atļauja “manage pages” ļauj tikai lasīt datus. Lai varētu kaut ko publicēt, Promoty vajadzētu iegūt arī citas atļaujas (kā piemēram ”publish_pages”), ko mēs nepieprasām.

Kādas atļaujas Tu piešķir Promoty, kad Tu savieno savu Instagram kontu? 👇🏼

“Receive your email address” (email)

Šī atļauja ir nepieciešama, lai Tu varētu pieslēgties sistēmai un mēs varētu Tev nosūtīt atgādinājumus par kampaņu piedāvājumiem.

“Access profile and posts from the Instagram account connected to your Page” (instagram_basic)

Atļauja ir nepieciešama, lai mēs varētu saņemt datus par Instagram profila lietotājvārdu, biogrāfiju, profila attēlu un ierakstiem (publicēto saturu, patīk un komentāru skaitu). Šī ir tāda pati atļauja, kāda mums bija nepieciešama, kad Tu pieslēdzies platformai, izmantojot pogu Login with Instagram.

“Access insights for the Instagram account connected to your Page” (instagram_manage_insights)

Šī ir atļauja, kas nepieciešama, lai mēs piekļūtu uzlabotajai statistikai, kas ir pieejama tikai biznesa un satura veidotāja profilu īpašniekiem. Mēs izmantojam šos datus, lai palīdzētu pārvaldīt veiksmīgas influenceru kampaņas.

“Manage your pages” (manage_pages)

Tavs Instagram biznesa vai satura veidotāja profils ir savienots ar Facebook lapu Tavā ‘Facebook Business Manager’ sadaļā. Šī atļauja mums ļauj iegūt ar Facebook lapu saistītā Instagram biznesa vai satura veidotāja profila datus.

! Lūdzu ņem vērā, ka, neskatoties uz tās nosaukumu, šī atļauja ļauj tikai nolasīt datus un neļauj tos rakstīt. Tāpēc Promoty nevar publicēt vai piekļūt Tavam saturam un ierakstiem. Lai varētu rakstīt datus, mums būtu nepieciešamas papildus atļaujas (kā piemēram publish_pages), un Promoty to nepieprasa.

“Show a list of Pages you manage” (pages_show_list)

Tā ir nepieciešama, lai Tu varētu izvēlēties lapu, ko Tu vēlies savienot ar Promoty. Tev nav nepieciešams savienot kādu citu lapu, izņemot to, ar ko jau ir savienots Tavs Instagram biznesa vai satura veidotāja profils. Promoty var nolasīt tikai to lapu datus, kam Tu pats piešķir atļauju.

Facebook ir oficiāli pārskatījis Promoty sistēmu, un tā atbilst visām Facebook noteiktajām vadlīnijām un prasībām. 🙏🏼

Promoty lietotne, personāls un ikviens, kam ir piekļuve mūsu sistēmai, nevienā brīdī nevar kontrolēt Tavas lapas un kontus vai publicēt jaunus un rediģēt vecos ierakstus. Mūsu sistēmai nav kontroles pār nevienu darbību, kas varētu mainīt datus Tavos Instagram vai Facebook kontos.

Ja Tev jau tagad par Promoty darbību ir kādi jautājumi vai arī tādi rodas kaut kad nākotnē, dod mums ziņu. Mēs vienmēr priecāsimies Tev palīdzēt! 💛

 

Vairāk par šo tēmu: