Pelni ar Instagram neatkarīgi no sava sekotāju skaita ♡

Kāds ir Promoty darbības princips?

1. Piedalies piedāvājumos

Tu varēsi piedalīties dažādos piedāvājumos pēc tam, kad būsi izveidojis bezmaksas Promoty kontu.

2. Zīmoli Tevi izvēlas

Zīmoli redzēs Tavu profilu un izvēlēsies Tevi dalībai piedāvājumā.

3. Izpildi piedāvājumus

Tu varēsi izpildīt piedāvājumu, balstoties uz iepriekš saņemto instrukciju, un nopelnīt naudu un / vai iegūt bezmaksas produktus.

4. Saņem samaksu!

Tu saņemsi naudu un/ vai produktus pēc tam, kad būsi izpildījis piedāvājumu!

Kā darbojas Promoty:

1. Zīmols izveido kampaņu

Veidojot kampaņu, zīmols nosaka, kādiem kritērijiem influenceriem ir jāatbilst (vecums, dzimums, atrašanās vieta utt.).
Pieslēdzoties Promoty, influenceris redz visus piedāvājumus, kuru kritērijiem viņš atbilst, un izvēlas sev interesējošās kampaņas.

 

2. Influenceris piesakās kampaņai

Piesakoties kampaņai, influenceris apraksta, kādu saturu viņš plāno augšupielādēt Promoty platformā. Pēc tam zīmols izvērtē pieteikumu un izlemj, vai tas vēlas sadarboties ar influenceri.

 

3. Influenceris izveido saturu

Pēc tam, kad influenceris ir saņēmis zaļo gaismu no zīmola, viņš izveido saturu un augšupielādē attēlu ar tā aprakstu Promoty platformā.
Pēc tam Promoty attīstītā sistēma pārbauda, vai ieraksta tekstam ir pievienotas nepieciešamās atsauces un haštagi.

 

4. Influenceris izveido ierakstu un saņem atlīdzību

Kad zīmols ir apstiprinājis ierakstu, influenceris to var ievietot savā Instagram profilā. Ja ieraksts tur ir pavadījis kampaņas aprakstā noteikto dienu daudzumu (parasti 3-5 dienas), influenceris saņem samaksu par padarīto darbu. Savukārt zīmols iegūst pilnas tiesības visus kampaņā iegūtos vizuālos materiālus izmantot savos sociālajos tīklos.

Daži no potenciālajiem zīmoliem, ar ko Tu varētu strādāt kopā:

“Promoty es izmantoju lielākoties, jo man ir iespēja pieteikties tām kampaņām, kuras man interesē, nevis katru mēnesi gaidīt jaunas vēstules varbūt būs kaut kas interesants.
Platformā viss uzreiz ir detalizēti norādīts, ko no tevis sagaida un ko saņemsi pretī, tas nozīmē, ka ietaupu gan laiku sev (nejautājot 10 e-pastos paskaidrojumus), gan arī kampaņas pasūtītājam. Protams, tā ir arī lieliska iespēja piepelnīties.
-Neteikšu, ka viegla, jo tā nav, bet interesanta iespēja! 😊”
 – Katrīna Zarāne, @k.zarane

“Esmu ļoti pateicīga Promoty.lv par palīdzību šajā interesantajā influenceru pasaulē, jo, sākot savu radošo dzīvi Instagramā, sapratu, cik grūti tas ir, ja nav palīdzīga roka pretī. Pateicoties Promoty.lv, šo procesu var padarīt daudz vienkāršāku un patīkamāku.
Tādēļ, ja Tevi interesē sadarbība ar uzņēmumiem, satura veidošana profesionālā līmenī, tad šī platforma ir domāta Tev. Žēl, ka Latvijā tā izveidojās tikai pagājušajā gadā, bija pašai jāsaprot, kā uzsākt un veidot sarunas ar uzņēmumiem. Tagad Tev tiek dota superīga iespēja, izmanto to!”
 – Marita Dinsberga, @marit.dinsberg

“Kopš esmu reģistrējusies Promoty, man ir izdevies realizēt vairākas ļoti skaistas sadarbības ar dažiem man ļoti mīļiem brendiem, kas, iespējams, citādāk nebūtu sanācis.
Viens no platformas Promoty lielākajiem plusiem, manuprāt, ir iespēja apskatīt savu Instagram profilu no “beksteidža”. Savā Promoty kontā Tu vari redzēt, cik “like” un komentārus vidēji saņem Tavi ieraksti Instgram, cik lielu auditoriju ar saviem ierakstiem esi sasniedzis mēneša griezumā un pat to, cik strauji pēdējo nedēlu laikā ir audzis Tavs sekotāju skaits.
Promoty lietot ir ērti un patīkami. Ik pēc pāris dienām savā profilā jau redzu jaunus sadarbību piedāvājumus – atliek izvēlēties īsto un ķerties pie man patīkamākās daļas – radošu fotogrāfiju izveides, lai ar tām varu iedvesmot citus Instagram lietotājus!”
 – Sintija Dzerkale, @sinnchh
Bitnami