Blogs

Ieteikumi zīmoliem kā veidot efektīvas influenceru mārketinga sadarbības, kā arī informācija un iedvesma influenceriem satura veidošanā.

Kā veidot labas fotogrāfijas?

Kā veidot labas fotogrāfijas?

Foto un video ir satura veidotāju valoda, lai nodotu informāciju saviem sekotājiem. Neapšaubāmi influencera satura kvalitātei ir milzīga nozīme, lai sadarbība būtu izdevusies. Jo īpaši šobrīd, kad Promoty ir jauna funkcija - “content-only” kampaņas jeb kampaņas, kur zīmols no satura radītāja sagaida kvalitatīvus foto un video, bez publicēšanas Instagram. Tieši tādēļ pagājušonedēļ Promoty Instagram LIVE parunājāmies ar satura veidotāju fotogrāfi Sintiju Sušinu. Sarunā Sintija sniedza vairākus vērtīgus padomus par fotogrāfiju, to apstrādi, kompozīciju un gaismu. 📸
Kā tiek noteikta influenceru sadarbību cena?

Kā tiek noteikta influenceru sadarbību cena?

Kā tiek noteikta influenceru sadarbību cena? Tēma, kas nereti rada daudz jautājumu gan zīmolu, gan satura radītāju, vidū ir: kāda būtu taisnīga cena, kas būtu jāizmaksā satura veidotājam par vienu sadarbības ierakstu?
Laiks vasaras influenceru kampaņām – 5 lieliski piemēri!

Laiks vasaras influenceru kampaņām – 5 lieliski piemēri!

Vasara vairs nav aiz kalniem - laiks sākt plānot vasaras influenceru kampaņas! Neticami, bet maija mēnesī Promoty parasti tiek publicētas vairāk kampaņas kā pirms Ziemassvētkiem. Esi pirmais un sāc laicīgi plānot vasaras komunikāciju savam zīmolam. Lai kampaņas uzsākšana būtu vieglāka - te daži Promoty kampaņu piemēri no pagājušās vasaras. Lai saulaini!
Ilgtermiņa influenceru sadarbību ieguvumi

Ilgtermiņa influenceru sadarbību ieguvumi

Straujā influenceru mārketinga izaugsme ir novedusi pie pārmaiņām: tas kas influenceru mārketingā strādāja pāris gadus atpakaļ, šobrīd var vairs nestrādāt. Ja kādreiz populārākas bija īstermiņa, vienreizējas sadarbības ar influenceriem, tad tagad popularitāti ir izpelnījušās sadarbības vērstas uz ilgtermiņu.
Kā kļūt par influenceri?

Kā kļūt par influenceri?

Pavisam nesen mūsu kampaņu vadītāja Anni Rahula (@annirahula), dalījās ar noderīgiem ieteikumiem par satura radīšanu un zīmolu sadarbībām Promoty Instagram kontā, pamatojoties uz pašas pieredzēto un redzēto. Nu tad apskatīsim, kas ir šie svarīgākie ieteikumi pēc kuriem vadīties. ✨
Influenceru mārketings Latvijā 2020

Influenceru mārketings Latvijā 2020

Aptauja ar Latviešu top 30 mārketinga ekspertiem - kā tiek atrasti influenceri, cik bieži ar tiem sadarbojas, cik daudz laikam tam tiek veltīts, ar kādām problēmām sanāk saskarties un kādi ir influenceru kampaņu budžeti.
Influenceru mārketings kā kanāls jēgpilna satura radīšanai

Influenceru mārketings kā kanāls jēgpilna satura radīšanai

Sociālo mediju konti mūsdienās ir gandrīz ikkatram uzņēmumam. Bet, ko tajos publicēt, ar kādu saturu dalīties, lai tas izstāstītu uzņēmuma stāstu, atklātu vērtības un iedvesmotu adresātu? Vai un kā šo var palīdzēt realizēt influenceri?

© 2021 Promoty Marketing OÜ. All rights reserved.