Atrodi influencerus,

kuriem patīk Tavs zīmols

1. Atrodi influencerus, kuriem patīk Tavs zīmols

Ļauj influenceriem pieteikties Tavai kampaņai, izvēlies piemērotākos no viņiem un atalgo viņus ar naudu un / vai bezmaksas produktiem.

2. Maksā tikai par sev tīkamajiem ierakstiem

Kampaņas izveidošana ir bez maksas. Influenceri augšupielādēs saturu apstiprināšanai, un Tu maksāsi tikai par to saturu, kas Tev patiks.
.

3.  Apskati pilnu kampaņas statistiku

Iegūsti statistiku par to, cik daudz cilvēku ir apskatījuši katru ierakstu, nospieduši pogu patīk un ierakstījuši komentāru, kā arī par visu kampaņu kopumā. 

latviešu influenceri

igauņu influenceri

somu influenceri

Kā darbojas Promoty platforma?

1. Zīmols izveido kampaņu

Kampaņas izveidošanas procesā zīmola pārstāvis apraksta kampaņas mērķus un to, kādu saturu zīmols vēlas redzēt. Tāpat ir iespējams izvēlēties kritērijus, pēc kuriem vadoties influenceri varēs pieteikties kampaņai.
Kampaņas izveidošana aizņem tikai dažas minūtes laika un ir bez maksas.

2. Influenceri piesakās kampaņai

Influenceri var pieteikties kampaņai, aprakstot savu ideju, kā viņi plāno iepazīstināt savus sekotājus ar zīmola produktu vai pakalpojumu – tas palīdz zīmola pārstāvjiem atrast savus īstos fanus.
.

3. Zīmols izvēlas piemērotākos influencerus

Zīmola pārstāvis var izvēlēties zīmolam piemērotākos influencerus starp visiem pretendentiem, kas ir pieteikušies kampaņai. Izvēlētie influenceri pēc tam augšupielādē savu saturu Promoty platformā.

4. Zīmols nopērk labākos ierakstus

Zīmola pārstāvis var izvēlēties labākos ierakstus no tiem, kas augšupielādēti Promoty platformā, un nopirkt tos. Tas nozīmē to, ka zīmola pārstāvis iegādājas tikai sev tīkamos ierakstus. Tādā gadījumā, ja netiek augšupielādēts neviens labs saturs, zīmolam netiek radīti lieki izdevumi.

5. Influenceris ievieto ierakstu savā Instagram profilā

Tiklīdz influenceris ir saņēmis apstiprinājumu no zīmola, viņš var ievietot nopirkto ierakstu savā Instagram profilā un saņemt atlīdzību.
Zīmola pārstāvis var redzēt aktuālāko kampaņas statistiku: gan par katru ierakstu atsevišķi, gan arī par visu kampaņu kopumā.

6. Zīmols var izmantot iegūtos vizuālos materiālus savos sociālajos tīklos

Papildus redzamībai influenceru profilos, zīmols arī iegūst pilnas tiesības izmantot visus kampaņā iegūtos vizuālos materiālus savos sociālajos tīklos.

.

Tu vari atalgot influencerus ar:

Produktiem vai dāvanu kartēm

Produktiem + atlīdzību naudā

Atlīdzību naudā

Zīmoli, kas mums uzticas:

"Par Promoty uzzinājām no kolēģiem Igaunijā, kur arī ir pārstāvēts zīmols Napsie. Viņu pozitīvā pieredze pamudināja arī mūs izmēģināt šo platformu.
Mūsu līdzšinējā pieredze, veidojot kampaņas, ir bijusi tikai pozitīva. Šādā veidā noteikti esam ietaupījuši laiku, jo mums nav bijis jāpavada ilgs laiks influenceru meklējumos; tie kuri ir ieinteresēti mūsu zīmolā un mūsu precēs, paši ir atraduši mūs un izrādījuši vēlmi sadarboties.
Kā plusu noteikti var minēt arī to, ka, pateicoties Promoty, mums ir bijusi iespēja sadarboties gan ar mikroinfluenceriem, gan Instagram vidē plašāk pazīstamiem influenceriem."
 – Evija Dzene, Napsie, digitālā mārketinga projektu vadītāja

Īstenotās influenceru mārketinga kampaņas

Līdz šim Promoty platformā Latvijā ir īstenotas vairāk nekā 230 kampaņas.
Šeit redzamas dažas no mūsu favorītēm:
marit.dinsberg - Marita Dinsberga x Napsie "Napsie modernā gultas veļa"
kristineandthesea - Kristīne Vanaga x Wolt "Šodien pa mājām"
k.zarane - Katrīna Zarāne x CanvasWay "Personalizēta fotoglezna"
madara_krastina_ - Madara Krastiņa x Napsie "Napsie modernā gultas veļa"
Bitnami